LOWeeeee

 

RUSZA REKRUTACJA DO "KONECKIE LOWE"

Niepubliczne Technikum Zawodowe w Końskich Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach realizuje projekt grantowy „Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji  -  Koneckie LOWE”.

Celem głównym projektu jest zaktywizowanie i włączenie do różnorodnych form uczenia się przez całe życie jak najszerszej grupy dorosłych przedstawicieli społeczności lokalnej, dotychczas niebiorących udziału (albo uczestniczących sporadycznie) w formach zorganizowanego uczenia się na podstawie modelu LOWE na obszarach zdegradowanych i defaworyzowanych w ramach funkcjonowania 20 Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji (LOWE) na podstawie udzielenia grantów.
W ramach realizowanych zajęć, uczestnicy nabędą umiejętności i kompetencje kluczowe, takie jak: porozumiewanie się w języku ojczystym, językach obcych, kompetencje matematyczne i podstawowe kompetencje naukowo-techniczne, kompetencje informatyczne, umiejętność uczenia się, kompetencje społeczne i obywatelskie, inicjatywność i przedsiębiorczość oraz świadomość i ekspresja kulturalna. Zajęcia będą realizowane od grudnia 2020 roku do czerwca 2021.

O formie realizacji zajęć decydować będzie dyrektor szkoły, jako koordynator projektu z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i sytuacji epidemicznej.

W związku z powyższym od 23 listopada rozpoczynamy rekrutację.
Aby zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia, należy pobrać z naszej strony formularz zgłoszeniowy, a następnie wypełnić  i dostarczyć go do siedziby szkoły – ze względu na panującą sytuację epidemiczną preferowany sposób przekazania dokumentów to pozostawienie wniosku w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem kandydata w skrzynce przed wejściem do budynku szkoły.

Uczestnikami zajęć mogą być osoby, które ukończyły 18 lat w momencie składania wniosku.
Zajęcia skierowane są dla wszystkich mieszkańców powiatu koneckiego.

Kontakt w sprawie projektu:
- tel.: 41 372 31 87
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- profil na FB: Kursy i Szkolenia ZDZ w Końskich
https://www.facebook.com/Kursy-i-Szkolenia-ZDZ-w-Ko%C5%84skich-107888587307122

Adres: ul. Piłsudskiego 82 26-200 Końskie